Компанія Ultraviolette представила бюджетний електричний спортбайк

Індія на цей момент є одним з найбільших споживачів мотоциклів у світі. Місцеві компанії також виробляють багато байків на експорт, в тому числі для українського ринку.

Приблизно рік тому індійська компанія Ultraviolette презентувала свій перший електричний спортбайк F77. Однак через пандемію COVID-19 його вихід на ринок затримався до січня 2021 року.

Глава компанії Ultraviolette вирішив особисто продемонструвати, що новий мотоцикл повністю готовий до продажу. У своєму заїзді на відео він подолав 75 ​​км по рівнинній дорозі та 10 км по гірському серпантину. При цьому місцями він підвозив пасажира вагою 80 кг і додатково 20 кг багажу в кофрах.

Електробайк Ultraviolette F77 оснащений мотором 34 к.с., який дозволяє йому конкурувати з бензиновими аналогами з місткістю двигуна до 250 куб. см. Істотною перевагою в порівнянні з ними є високий крутний момент – 450 Нм.

Головною перевагою електричного байка F77 є дуже скромна ціна. Очікується, що на індійському ринку він буде продаватися за ціною до 300 000 рупій, що за нинішнім курсом складає трохи більш як 100 000 гривень. Продажі орієнтовно почнуться восени цього року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co