Компанія Tesla здивувала низьким прибутком у 2020 році

За рік компанія заробила всього 903 мільйони доларів.

Вчора після закриття торгів на Нью-Йоркській біржі компанія Tesla представила фінансові результати за 2020 рік. Як і очікувалося, в четвертому кварталі і за підсумками всього року автовиробник отримав прибуток, але його розмір виявився нижчим за очікування.

Так, за останні три місяці 2020 року, коли Tesla показала рекорд продажів, її прибуток склав 270 мільйонів доларів. Це менше, ніж в третьому кварталі, коли автовиробник заробив 331 млн доларів.

Аналітики, очевидно, навпаки очікували зростання прибутку слідом за зростанням продажів. У підсумку на попередніх торгах вартість акцій Tesla впала на 5%.

Проте, компанія, яка зовсім недавно була збитковим стартапом, показує стійкий прибуток вже півтора роки поспіль. Завдяки цьому, а також в результаті проведених емісій акцій на рахунку компанії накопичилося вже понад 19 мільярдів доларів, які можуть бути інвестовані в розвиток виробництва.

Говорячи про плани, Tesla підтвердила, що не женеться за прибутком, бо довгострокові цілі залишаються пріоритетними. У компанії розраховують збільшувати продажі приблизно на 50% щорічно, проте в окремі роки цей показник може бути перевершений. Одним з таких років стане 2021 рік, коли буде запущений завод в Берліні, а також запрацює на повну потужність підприємство в Шанхаї.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co