Компанія Tesla створить дуже доступний електрокросовер

Про остаточні плани Tesla, як завжди, нічого наперед не відомо, поки компанія не озвучить їх офіційно. Однак, згідно з звітом, у якому цитуються кілька інсайдерів галузі, модель Tesla наступного покоління буде невеликим кросовером.

Нагадаємо, що Tesla може планувати менший та менш дорогий кросовер, який стане першим автомобілем на платформі наступного покоління. Коли Tesla Model 3 була найпопулярнішим електромобілем у світі, Tesla представила кросовер Model Y, який, по суті, є просто більшою і практичною кросоверною версією седана Model 3. Тепер Model Y є бестселером Tesla, тож чому б не запропонувати більш доступну версію кросовера?

Tesla вже повідомила, що працює над невеликою платформою наступного покоління, на якій з’являться більш доступні, ніж Model 3 та Model Y електромобілі. Електромобілі наступного покоління спочатку будуть випускатися на заводі Tesla Gigafactory, що будується в Мексиці, який автовиробник має намір побудувати в рекордно короткі терміни.

Хоча Tesla і генеральний директор Ілон Маск згадали електромобіль вартістю 25 000 доларів і загалом говорили про нову платформу, дешевші продукти тощо. Більше того, здається, що кожного разу, коли ЗМІ вважають, що їм відомі подробиці, вони змінюються.

З урахуванням сказаного портал Teslarati щойно пролив світло на нещодавній звіт з Китаю, в якому представлені деякі подробиці про майбутню модель і платформу. У звіті, опублікованому 36 Krypton, стверджується, що Tesla прагне виробляти 4 мільйони одиниць майбутнього невеликого кросовера на рік.

“Недорога модель є зменшеною версією Model Y. Tesla працює над створенням річної виробничої потужності для неї до 4 мільйонів одиниць”, – пише видання.

Як ви, мабуть, знаєте, у наші дні кордони між різними класами автомобілів стали досить розмитими. Деякі люди можуть не вважати Tesla Model Y позашляховиком, і є люди, які заперечуватимуть проти того, щоб його навіть називали кросовером. Тим часом, в даний час у продажу є різні форми хетчбеків та універсалів, які деякі продають як кросовери та позашляховики.

Tesla досягла великого успіху з Model Y. Це єдина модель, яку американський виробник електромобілів випускає на всіх своїх заводах по всьому світу. Єдина серйозна проблема з кросовером Tesla — його висока ціна, яку Tesla нещодавно значно знизила. Тим не менш, Model Y, як і раніше, недоступна для більшості покупців.

Джерела видання також поділилися, що хоча Giga Mexico вироблятиме близько 2 мільйонів екземплярів кросовера наступного покоління на рік, 2 мільйони одиниць, що залишилися, будуть порівну розділені між Giga Berlin і Giga Shanghai.

Нарешті, у звіті зазначається, що пройде не менше року, перш ніж плани створення меншого кросовера Tesla наступного покоління будуть реалізовані. Це пов’язано з тим, що навіть якщо автовиробник побудує та відкриє Giga Mexico у рекордно короткі терміни, запуск нового автомобіля з нового заводу через рік був би дуже оптимістичним.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело teslarati.com