Компанія Porsche представила дві нові моделі Panamera E-Hybrid

Покупцям Porsche настільки подобаються доступні гібридні двигуни Panamera, що на деяких ринках на ці моделі припадає 100% продажів. Ось чому лінійка Porsche Panamera третього покоління зрештою включатиме кілька гібридних моделей. На момент анонсу поточного покоління були представлені Panamera та Panamera 4, тепер лінійка доповнюється Panamera 4 E-Hybrid та Panamera 4S E-Hybrid. Згодом з’явиться Turbo S E-Hybrid.

Обидва нових PHEV оснащені одним і тим самим базовим 2,9-літровим двигуном V6, при цьому ДВЗ вносить 300 к.с. в загальну потужність системи Panamera 4 E-Hybrid, що оцінюється в 463 к.с. У 4S E-Hybrid ДВЗ видає 348 к.с., а сумарно гібридна система має потужність 536 к.с.

Panamera 4 E-Hybrid може розганятися до 96 км/год за 3,9 е, а E-Hybrid справляється 3,5 секунди, при цьому максимальна швидкість дорівнює 280 і 290 км/год. Turbo E-Hybrid буде розганятися за 3,0 с, він вийде наприкінці року.

Кожен із нових гібридів отримує однакову батарею ємністю 25,9 кВт·год, на 45% більше, ніж батарея ємністю 17,9 кВт·год, встановлена ​​у старому автомобілі. Заряджання акумулятора, як і раніше, займає 2,5 години.

Як і слід було очікувати від автомобілів вартістю понад 115 тисяч доларів, стандартне обладнання включає двері, що плавно закриваються, сидіння з 14-позиційним регулюванням, підігрів рульового колеса і асистент зміни смуги руху.

Модель 4 E-Hybrid оснащена світлодіодними фарами Porsche Matrix, чорними гальмівними супортами та 19-дюймовими колесами. Модель S E-Hybrid виділяється 20-дюймовими дисками AeroDesign та 10-поршневими гальмівними супортами червоного кольору, які за бажання можна замінити на кислотно-зелені.

Двокамерні пневматичні пружини та адаптивні амортизатори PASM входять до стандартної комплектації обох моделей, але покупці також отримують можливість перейти на установку Porsche Active Ride. Вона, наприклад, дозволяє підіймати або опускати автомобіль, щоб полегшити посадку та вихід, або ви можете використовувати системи, щоб виконати невеликий танець.

Початкова рекомендована роздрібна ціна нового Panamera 4 E-Hybrid складає 115 500 доларів, а його потужніший аналог, Panamera 4S E-Hybrid, коштує 126 800 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com