Компанія Porsche буде випускати акумулятори для спорткарів

Компанія побудує окреме підприємство в Швабії.

Марка Porsche, що входить до групи Volkswagen, при виробництві електромобілів не зможе задовольнятися тільки тими джерелами живлення, які уніфіковані з іншими машинами концерну, і має намір створити власні акумулятори. Про це в інтерв’ю німецькому виданню Allgemeine Sonntagszeitung розповів глава Porsche Олівер Блюм, повідомляє агентство Reuters.

Нагадаємо, що в березні керівництво Volkswagen влаштувало «День енергії», на якому розповіло про плани будівництва декількох заводів в Європі, де будуть випускатися акумулятори для щонайменше 3,5 мільйона електромобілів на рік. Блюм визнав, що частина моделей Porsche стануть використовувати елементи живлення з цих заводів, але для спорткарів потрібно щось більш продуктивне.

За словами глави Porsche, для випуску власних акумуляторів побудують новий завод в місті Тюбінген, що знаходиться в Швабії. Блюм привів в приклад виробництво двигунів внутрішнього згоряння: для базових версій його компанія часом використовує силові установки Volkswagen, але мотори для спортивних автомобілів робить сама.

Йдеться саме про акумулятор, тобто про базові елементи живлення, а не про батареї, які з них збираються. Зараз у акумуляторів можна виділити два основних параметри: співвідношення ємності до собівартості та співвідношення ємності до ваги. З цього випливає, що при рівній ємності чим акумулятор легший – тим він дорожчий. Судячи з усього, Porsche не влаштовує саме те, що Volkswagen заради зниження собівартості не прагне максимально знизити вагу джерел живлення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...