Компанія Peugeot змінила логотип: лев тепер злий

Французька компанія Peugeot, яка входить до складу новоствореного мегаконцерна Stellantis, 25 лютого оголосила про зміну логотипу та фірмового стилю.

Нова емблема являє собою геральдичний щит, всередині якого розміщені велике зображення голови лева з агресивно роззявленою пащею і назва марки шрифтом sans serif. Іншими словами, лев тепер намальований не в повний зріст. Колір щита – чорний, нанесений на нього малюнок – білий.

Нове – це добре забуте старе. Основними рішеннями емблема Peugeot зразка 2021-го повторює логотип марки 1960-го, тільки графіка малюнка стала більш суворою і виразною, а кольори інвертованими. Голова лева асоціюється з багатьма особливо успішними моделями Peugeot минулого, в тому числі з 404-ї.

Відзначається, що емблема плоска, завдяки цьому за нею буде зручно ховати відеокамери і радари системи автопілота. За задумом, такий фірмовий знак дозволить зробити Peugeot більш впізнаваними, адже мало на яких сучасних автомобілях використовується лого-щит.

Нагадаємо, емблема, яка використовується в даний момент – це об’ємний сріблястий лев в повний зріст і без обрамлення, такий знак використовувався з 2010 року.

Першим серійним авто, який отримає новий «щит з головою лева», стане 308-й наступного покоління, його представлять 18 березня. Поступово логотип поширять на інші моделі марки. Але взагалі цю емблему можна було бачити на концепт-карі Peugeot e-Legend майже трирічної давнини.

Потім зміна айдентики торкнеться і автосалонів – вже розроблено типове рішення для зовнішнього оформлення дилерських центрів. Воно передбачає забарвлення будівлі в темно-синій колір і використання «щита» спільно з написанням Peugeot фірмовим шрифтом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...