Компанія Peugeot представила новий електрокар e-Partner

Французький автовиробник офіційно презентував новий електромобіль Peugeot e-Partner 2021 модельного року. Новинка дебютувала для Європи разом з електричним фургоном e-Expert.

Нова модель легкого комерційного електрокара базується на модульній платформі EMP2 і використовує електричний мотор потужністю 136 кінських сил з обертовим моментом 260 Нм. Потужність літій-іонного акумулятора складає 50 кВт-год.

Peugeot e-Partner 2021 здатен розганятися до 100 км/год за 11,2 секунди. Максимальна швидкість електрокара сягає 129 км/год. Без підзарядки електромобіль може проїхати до 275 кілометрів за вимірами циклу WLTP. Акумуляторну батарею можна повністю зарядити за 5 годин від розетки потужністю 11 кВт або за півгодини на 80% на станції потужністю 100 кВт. Зазначається, що модель доступна з двома варіантами бортових зарядних пристроїв: однофазним на 7,4 кВт та опціональним трифазним на 11 кВт.

Електрокар має три режими їзди: Eco, Normal і Power. Максимальна потужність та крутний момент доступні в останньому Power. Режим Eco має потужність 82 кінських сил (190 Нм), а Normal забезпечує до 109 кінських сил (210 Нм). Крім того, електромобіль має два режими гальмування: помірний та посилений (з максимальною рекуперацією енергії).

Місткість кузову складає до 4,4 кубічних метрів, корисне навантаження – до 800 кг. Новий e-Partner пропонується у двох версіях: з колісною базою 4,4 метра та подовженою – 4,75 м. Салон має два варіанти – Professional та Asphalt. В першому варіанті фургон має 5-місну специфікацію.

Новинка оснащена супутниковою навігацією з попередженнями про дорожній рух в режимі реального часу. Також є опція попереднього кондиціонування повітря за допомогою спеціального додатка на смартфоні. Підвищена безпека для пішоходів реалізована у вигляді спеціального звукового сигналу, який подається при небезпеці на швидкості до 29 км/год.

Ціни на новинку поки що невідомі. На європейський ринок Peugeot e-Partner вийде до кінця цього року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело shropshirestar.com