Компанія Opel скасувала сотні замовлень на Mokka-e

Opel скасував сотні замовлень на електрокросовер Mokka-e через брак виробничих потужностей. Замість нього німецький виробник авто пропонує придбати електричний компакт Corsa-e, повідомляють Efahrer.com і Handelsblatt.com.

Приймати попередні заявки на новий електрокрос Opel почав у вересні 2020-го, але попит був настільки великий, що підприємство в Рюссельхаймі виявилося нездатним задовольнити потреби покупців. Можливості заводу вже вичерпані до кінця 2021-го, пише Handelsblatt посилаючись на ділові кола і дилерські мережі.

Щоб не розгубити покупців, Opel запропонував тим, хто оформив перед замовлення на Mokka-e, купити компактний електричний авто Opel Corsa-e на особливо вигідних умовах. Правда, така альтернатива сподобалася далеко не всім клієнтам бренду.

Зрив постачання не додає іміджевих очок компанії: частка Opel на автомобільному ринку Європи становить менше ніж 4%. Mokka-e повинен був стати передвісником повної переорієнтації автовиробника на електроприводи і повернути Opel на вершину рейтингу. Але маркетологи явно не розрахували постійно зростаючий попит на електричні моделі.

Крос Mokka-e оснащується повністю електричною установкою потужністю 136 кінських сил. Акумуляторна батарея ємністю 50 кВт/год розрахована на пробіг в 320 кілометрів без додаткової зарядки. На ринку Німеччини ця модель пропонувалася за ціною від 23,4 тис. євро.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело handelsblatt.com