Компанія OEM будує фантастичний автозавод з 5000 роботів

Виробник електричних транспортних засобів Ola Electric Mobility хоче побудувати справжній флагманський завод з виробництва електрокарів в Індії. Як зазначають експерти порталу Assemblymag, цього року справи у виробника електромобілів значно поліпшуються. Так, у грудні 2020 року компанія оголосила, що інвестує близько 326 мільйонів доларів в будівництво нового заводу з виробництва скутерів в Таміл Наду, Індія.

Це не просто масштабне мислення, а й абсолютно фантастичні масштаби виробництва. Річ у тім, що план полягає в тому, щоб виробляти два мільйони скутерів в рік, як тільки підприємство запрацює. Компанія планує виробляти широкий спектр електромобілів, а не тільки скутери, мініатюрний двоколісний дизайн під назвою AppScooter – це те, з чого все починається.

Раніше представники OEM заявляли, що планують створити 10 000 нових робочих місць в Таміл Наду після відкриття нового заводу в кінці 2021 року. Тепер стає ясно, що компанія думає навіть про більше, ніж це.

Відповідно до нового звіту, компанія хоче, щоб її завод в Таміл Наду став найбільшим у світі заводом по збірці електричних скутерів. Хоча автоматизація виробничих потужностей для автопромисловості не є новиною, примітним є той факт, що новий завод після відкриття стане самим автоматизованим заводом в Індії.

Компанія планує розгорнути фантастичну систему з 5 000 роботів й автоматизованими транспортними засобами для забезпечення безперебійної роботи всіх процесів.

“Нове виробниче підприємство узгоджується з глобальним баченням руху мобільності в більш стійке, доступне і взаємозалежне майбутнє”, – сказав головний виконавчий директор OEM Бхавішья Агарвал. – “Завод також пожвавить екосистему електромобілів Індії та зробить країну ключовим гравцем в області виробництва електрокарів”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело assemblymag.com

Коментарі
Завантаження...