Компанія Kia представила топовий варіант електричного кросовера EV5

Електричний кросовер Kia EV5 дебютував на цільовому ринку в Китаї минулого року, а зараз у Китаї представлена ​​його топова версія.

Називається такий варіант Kia EV5 720, число у назві вказує на максимальний пробіг у кілометрах. Щоправда, це справедливо тільки для версії з переднім приводом, максимальний пробіг повнопривідного топового Kia EV5 становить 630 км. Причому всі ці пробіги вказані відповідно до місцевої методики підрахунку CLTC, яка слабко співвідноситься з умовами реальної експлуатації.

Kia EV5 720 оцінили у 26 тис. доларів, і це досить дешево. Для порівняння, базова версія кросовера, що дає змогу проїхати до 530 км на одній зарядці, коштує 21 тис. доларів.

Разом із тяговою батареєю підвищеною до 88,1 кВт·год ємності, Kia EV5 720 отримав покращене оснащення. Наприклад, вже в базі тут надкомфортне крісло водія («нульової гравітації») з регульованою підставкою для ноги, електроприводами, підігрівом, вентиляцією та масажем, цифровий ключ на основі зв’язку UWB та відкидний столик (за типом літакового) у кріслі переднього пасажира.

А ще є холодильник. Автомобіль отримав масу різних систем допомоги водію, серед яких системи моніторингу сліпих зон та адаптивний круїз-контроль.

Kia EV5 720, нагадаємо, побудований на платформі Hyundai E-GMP. Потужність передньопривідної версії складає 218 к.с., повнопривідної – 318 к.с.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com