Компанія Jeep представила оновлений кросовер Jeep Grand Cherokee (фото)

Американський автовиробник Jeep презентував новий Jeep Grand Cherokee п’ятої генерації. Новинка з’явиться на ринку США у четвертому кварталі 2021 року.

Jeep Grand Cherokee 2022 побудований на новій платформі, яку розробили спеціально для п’ятого покоління моделі. Цікаво, що версії з двома (Grand Cherokee) і трьома (Grand Cherokee L) рядами сидінь мають однакову ширину кузова – 2150 міліметрів (мм). При цьому колісна база звичної версії сягає 2964 мм, а версії L -3090 мм. Довжина стандартного варіанта – 4910 мм, семимісного – 5204 мм.

Відмінними рисами Jeep Grand Cherokee 2022 стали нові активні заслінки в ґратах радіатора,  аеродинамічні накладки передніх коліс, повітряні завіси, аеродинамічний елемент капота, занижена на 10 мм лінія даху і задні спойлери з вертикальними стійками.

В салоні тепер є нові вузькі дефлектори кліматичної системи, оновлена центральна консоль, а також 10,1-дюймові екрани. Також у новій моделі крісла першого ряду отримали регульовану по довжині подушку.

У списку опцій значаться система попередження про зіткнення з функцією активного гальмування і виявлення пішоходів, система виявлення об’єктів, які рухаються в поперечному напрямку ззаду, система допомоги при паркуванні заднім ходом ParkSense з функцією зупинки, а також система контролю тиску повітря в шинах.

Рушійною силою оновленого Jeep Grand Cherokee є 5,7-літровий двигун віддачею в 357 кінських сил. Він поєднується з 8-швидкісною автоматичною трансмісією. Також покупцям запропонують 3,6-літровий мотор на 293 «конячки».

Пізніше на ринок вийде і гібридна версія автомобіля.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...