Компанія Hyundai представила оновлений Tucson: що змінилося в моделі 2025 року

Hyundai представила оновлений Tucson напередодні його запуску в Європі і, ймовірно, США наступного року.

На цей час компанія мало що говорить про кросовер, відзначаючи, що автомобіль отримав розвинений дизайн Parametric Dynamics. При цьому він отримав нову решітку радіатора та оновлені освітлювальні прилади Parametric Jewel.

Оновлення тривають нижче зі зміненим бампером та штучною захисною пластиною. Автовиробник заявив, що покупці можуть чекати на нові колеса і перероблену задню частину.

Покупці отримають новий інтер’єр з мінімалістичним кермовим колесом і більш традиційною приладовою панеллю. Остання зміна дозволяє оснастити кросовер панорамним вигнутим дисплеєм, що складається з 12,3-дюймової цифрової комбінації приладів та відповідної 12,3-дюймової інформаційно-розважальної системи.

Встановлено нову центральну консоль з бездротовим зарядним пристроєм для смартфона та двома підсклянниками. Важіль перемикання передач був перенесений на кермову колонку, додано низку фізичних органів управління.

Відомо, що модель корейської специфікації пропонуватиметься у двох нових кольорах: Fine Green Matte та Ultimate Red Metallic. Автовиробник також повідомив, що ми можемо чекати на новий триколірний інтер’єр з відтінками зеленого, чорного і сірого.

На цей час ніякої інформації про трансмісію немає, але виробник натякнув на покращення в усіх напрямках.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com