Компанія Hyundai опублікувала нові зображення найдешевшого кросовера

Найдоступніший кросовер Hyundai під назвою Bayon дебютує в Європі в першій половині нинішнього року.

Компанія Hyundai опублікувала нові тизерні зображення свого майбутнього найдешевшого кросовера Bayon. Як говориться в повідомленні прес-служби корейського бренду, продаж машини в Європі стартує в першій половині нинішнього року.

Назву кросовера утворено від міста Байонна (Bayonne) на південному заході Франції. Місце на узбережжі Атлантичного океану користується популярністю серед любителів активного відпочинку. У Hyundai пояснили, що новинка стане їх останньою моделлю, яка буде виконана в стилі Sensuous Sportiness («Емоційна спортивність» (Sensuous Sportiness).

Судячи із зображень, кросовер отримає широку решітку радіатора і роздільну оптику в стилі Kona. Ліхтарі машини мають форму стрілок і об’єднані смугою, що світиться.

Всі технічні характеристики машини поки тримаються в секреті. За даними AutoBild, в гамму моторів новинки увійдуть виключно бензинові три- і чотирициліндрові двигуни потужністю від 84 до 120 кінських сил. Агрегати працюватимуть спільно з механічною коробкою передач або «автоматом» з подвійним зчепленням. Привід — передній.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело hyundai.news