Компанія Genesis показала, як виглядатимуть майбутні преміальні авто

Представлений концепт автомобіля не добереться до серійного виробництва, але закладе фундамент для нових моделей.

Представники компанії Genesis, яка є суббрендом Hyundai Motor і випускає автомобілі преміального класу, представили новий шоу-кар Genesis X Concept зі стильним дизайном кузова і досить незвичайним компонуванням інтер’єру. Варто відразу зазначити, що дана модель не добереться до серійного виробництва – це єдиний екземпляр концепт-кара, який був створений для демонстрації нового бачення компанії. З іншого боку, генеральний директор Джей Чан заявив, що представлене авто втілило в собі основні елементи, які компанія буде застосовувати в майбутніх серійних моделях.

І, звичайно, яскравих нововведень у Genesis X Concept задосить – чого тільки варта нове дизайнерське рішення під назвою «Two Lines», в форматі якого виконані передні діодні фари і ліхтарі. Обидва елементи виконані у формі смуг, але якщо ззаду нічого дивного користувач не побачить, то передні фари плавно перетікають в крила.

Виглядає нове рішення досить ефектно, та й додаткове освітлення праворуч і ліворуч від авто приносить практичну користь. А ще автомобіль повністю позбавили звичайних бічних дзеркал – вони замінені новими цифровими камерами, які передають зображення в салон автомобіля.

Сам же салон виглядає якоюсь золотою серединою між інноваціями та комфортом – виробник використовує досить дорогу шкіру, яка доречно поєднується з безліччю сенсорних панелей і різними ділянками з підсвічуванням. Втім, величезного дисплея мультимедійної системи, як у більшості нових електрокарів преміального класу, тут не виявлено. Можливо, його додадуть в серійні автомобілі. На жаль, побачити віддалених спадкоємців Genesis X Concept можна буде лише у 2022 році – компанії ще належить впровадити новий дизайн в майбутні авто.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...