Компанія Ford представила Bronco 2024

Компанія Ford представила позашляховик Ford Bronco 2024 модельного року, який пропонується за стартовою ціною 41 025 доларів.

У лінійці Ford Bronco 2024 виробник відмовився від базової версії з простою обробкою та маленькими колесами за 37 430, тому стартова ціна підвищилася на 3595 доларів. Новою стартовою версією буде Big Bend, в якій 16-дюймові диски замінили на 17-дюймові, взуті у 32-дюймові всюдихідні шини, а також додали світлодіодні протитуманні фари, шкіряне кермо та багато іншого.

Великі зміни відбулися в інформаційно-розважальній системі. Восьмидюймовий сенсорний екран поступився місцем 12-дюймовому дисплею. Ford стверджує, що рішення виключити базову модель Bronco з модельного ряду було прийнято, щоб краще привести позашляховик у відповідність до потреб клієнтів. Крім того, це також сприятиме скороченню часу виробництва.

Комплектація Everglades, оснащена 2,3-літровим двигуном EcoBoost у парі з 10-ступеневою автоматичною коробкою передач, обладнана вдосконаленою системою 4 х 4. Ця версія також отримує комплект лебідки, шноркель та інші позашляхові аксесуари.

Версія Badlands отримує новий бампер Heavy Duty Modular, а топовий Bronco Raptor отримає два нові кольори (Shelter Green Metallic та Velocity Blue), а також пакет Code Orange, який додає помаранчевих акцентів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com