Компанія e-Miles представила новий електромобіль в Барселоні

Компанія e-Miles представила кілька днів тому в Барселоні новий електромобіль, котрий все ще є прототипом, призначений для міста.

Даний автомобіль з повністю електричною силовою установкою і футуристичним зовнішнім виглядом має довжину всього 2,5 метра, хоча однією з його особливостей є те, що його можна подовжити на 37 сантиметрів, щоб отримати вантажний простір або зробити чотиримісним транспортним засобом. Це новаторське рішення засноване на тому, що сама фірма називає «системою автоматичного розширення шасі», хоча на цей час не було детально описано, як це працює.

Насправді e-Miles вважається важким квадроциклом, тому на ньому можна їздити в Європі без водійського посвідчення з 16 років. Він також отримав двері в передній частині, яка полегшує, наприклад, доступ для інвалідних колясок.

Крім того, цей транспортний засіб без рульового колеса або педалей, оскільки традиційні органи управління були замінені центральним джойстиком і великим екраном, який заміняє прилади. Багато елементів автомобіля, до 90%, виготовляються за допомогою 3D-друку.

Залежно від марки джойстик, розташований по центру між двома передніми сидіннями, що дозволяє використовувати його в будь-якій країні, будь то право- чи лівосторонній рух, оскільки будь-який з пасажирів може взяти кермо в свої руки.

В e-Miles немає дзеркал заднього виду, але є відеокамери, зображення яких можна побачити через вищезгаданий екран, і у нього також немає переднього склоочисника, оскільки переднє вікно виконано з полікарбонату і має покриття, яке відштовхує повітря, воду і бруд.

Силова установка e-Miles з нульовим рівнем викидів містить електродвигуни, вбудовані в колеса (ми не знаємо, скільки і якої потужності, хоча виробник ще не надав інформацію про батареї або можливу автономність транспортного засобу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...