Компанія DS випускатиме електрокари без гальм

Автомобільний преміум-бренд французької Groupe PSA, компанія DS, має намір позбавити майбутні електрокари гальм. Виробник буде використовувати систему рекуперації для уповільнення моделей.

Про це заявив генеральний директор DS Automobiles Беатріс Фуше, передає AMPERCAR.com.

За його словами, нові електромобілі марки можуть повністю втратити дискові гальма. Також він зазначив, що подібне рішення використовується на концептуальному суперкарі E-Tense Performance. У ньому замість звичних гальм використається система рекуперації. Це дозволяє знизити масу «електрички» та підвищити ефективність силової установки.

Як відомо, система рекуперативного гальмування вже давно використовується автовиробниками, але раніше вона використовувалася лише у поєднанні із класичними гальмами. Тим часом у DS вирішили повністю відмовитись від класичних гідравлічних супортів, в основі яких лежать важкі сталеві ротори. Це рішення буде випробувано на E-Tense Performance.

Нагадаємо, DS E-Tense Performance оснащений двомоторною силовою установкою. Передній двигун – 340 кінських сил, задній – 475 кінських сил. Сумарна віддача сягає 815 сил (8000 Нм).

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!