Компанія BYD обжене Tesla за обсягами виробництва в Китаї

Компанія планує створити виробничу лінію на 500 тисяч агрегатів DM-i в рік.

Китайська компанія BYD має намір побудувати нову виробничу лінію агрегатів DM-i, повідомляє cnevpost.com.

Гібридна технологія DM-i виявилася несподівано популярною для виробника, тим самим поставивши компанію в скрутне становище, адже брак компонентів і постійні затримки почали ставати причиною скарг покупців.

Тепер стало відомо, що BYD інвестує 2 млрд юанів, що дорівнює приблизно 310 млн доларів, в місто Тайюань, який знаходиться в провінції Шаньсі. Там буде побудована виробнича лінія з річною потужністю 500 тисяч силових установок EHS для нових автомобілів. Очікується, що новий завод відкриється вже в серпні цього року.

Нагадаємо, EHS є частиною технології DM-i. Суть технології полягає в тому, що 1,5-літровий турбоагрегат Xiaoyun потужністю 185 к.с (288 Нм) працює в ролі генератора для електродвигунів, лише зрідка безпосередньо підключаючись до коліс. В цьому плані DM-i дуже схожий з силовою установкою, яка використовується на іншому популярному китайському електромобілі Li ONE.

Цікаво, що ще 11 січня компанія оголосила про нову технологію DM-i Super Hybrid. З переваг називається збільшена до 1200 кілометрів дальність ходу і збільшений на 2-3 с розгін до 100 км/год. В BYD вже анонсували три майбутні моделі з цією силовою установкою – Qin PLUS DM-i, Song PLUS DM-i та Tang DM-i.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com