Компанія Apple не буде робити свій електромобіль по-справжньому масовим

І на те є причини.

Черговий день — чергові подробиці про проект першого автомобіля Apple. На цей раз анонімне джерело розкрило деякі деталі угоди між Hyundai і Apple.

Як повідомляється, не тільки Apple інвестує в Kia Motors 3,5 мільярда доларів, але і Hyundai вкладе в свій дочірній бренд близько 3 мільярдів доларів. На що підуть ці кошти, знають тільки учасники проекту, але можна припустити, що як мінімум частина їх буде спрямована на розширення виробничих потужностей північноамериканського заводу KIA.

Справа в тому, що проектна потужність підприємства Kia Motors Manufacturing Georgia, розташованого поблизу міста Вест Пойнт (Джорджія, США), становить всього лише 360 000 автомобілів в рік. Очевидно, для виробництва авто іншого бренду, та ще й на новій платформі, доведеться побудувати ще мінімум одну нитку конвеєра.

Що стосується обсягів випуску перспективного Apple Car, то вони все тим же анонімним джерелом прогнозуються на рівні до 100000 авто на рік. Тобто Apple не буде робити авто по-справжньому масовим — і в цьому є логіка. Обмежувати тираж потрібно, якщо Apple збирається позиціювати свою новинку як авто класу люкс, а чутки говорять саме про це. У такому випадку і дуже висока ціна автомобіля буде більш ніж виправдана. Якщо ж переходити на масовість, то ні про який люкс мова не йде, і авто переміститься в сегмент преміум, в якому доведеться конкурувати з тими ж електричними Mercedes-Benz, не кажучи вже про флагмани Tesla.

Всі подробиці угоди між Apple і KIA Motors повинні з’явитися в середині місяця — за чутками, її підпишуть 17 лютого.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com