Kia виводить на ринок новий електричний ліфтбек із запасом ходу понад 800 км

Корейська компанія Kia готує до виходу наступника Stinger під кодовою назвою GT1. Це буде повністю електрична модель, яка може вийти на ринок під назвою Kia EV8.

Як відомо, Kia дотримується єдиного стилю для своїх електроавто, тому новинка навряд чи стане винятком. Майбутній електромобіль може отримати подовжений «ніс», високі двері та скошений дах, що надає йому форму фастбеку.

Подейкують, що новинка отримає двомоторну силову установку потужністю 603 к.с. у максимальній комплектації, тобто «електричка» виявиться набагато потужнішою за топову версію Kia Stinger із ДВЗ. Також будуть доступні ще одна двомоторна версія електрокара, але із зменшеною до 435 «коней» потужністю та одномоторна задньопривідна модифікація, що видає 218 кінських сил. В основу автомобіля ляже нова інтегрована модульна архітектура Hyundai (IMA), а не платформа E-GMP, яка використовується в електромобілях Hyundai і Kia.

Силова установка живитиметься від батареї ємністю до 113,2 кВт*год. Чи будуть доступні версії з меншим акумулятором, поки невідомо. Запас ходу, за попередніми оцінками, може сягати 805 км за циклом WLTP.

Раніше повідомлялось, що Kia привезе в Україну електрокросовер із запасом ходу понад 500 км.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!