Kia розкрила ціни та характеристики нового кросовера Kia EV5 до початку продажів

Новий електричний кросовер Kia EV5, розташований у лінійці нижче більшого EV9, є компактною моделлю розміру Sportage, яка повністю відповідає сміливому стилю концепту. Філософія дизайну «Об’єднання протилежностей» призвела до створення інтер’єру, що нагадує вітальню з найкращою у своєму класі практичністю.

Як з’ясували ЗМІ, на старті продажів Kia запропонує дві задньопривідні версії з двигуном 218 к.с. і 300 Нм крутного моменту за ціною від 160 тис. і від 230 тис. юанів відповідно. Приблизно стільки ж у КНР коштує актуальний Kia Sportage. Для моделі підтверджено силові установки з одним або двома електромоторами, заднім (218 к.с.) або повним (313 к.с.) приводом. Передбачені тягові батареї на 64 або 88 кВт-год із запасом ходу на 530 та 700 км за циклом CLTC відповідно.

Згідно з дослідженнями Kia, міленіали розглядають салон електричного позашляховика як додаткову «кімнату» для життя, а не просто місце, в якому можна дістатися з пункту А в пункт Б. Основа дизайну «Сміливий для природи» гармонізує природу і творіння людини. Kia називає бездоганну обробку та розслаблюючу атмосферу двома з багатьох атрибутів салону.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!