Kia представила недорогу спецверсію седана K3 (Cerato) Special Edition

У Китаї представили нові версії седана Kia K3 (Kia Cerato) – Special Edition.

“Спеціальний” Kia K3 не змінився зовні, але він отримав покращене оснащення. А з урахуванням того, що для перших покупців запровадили знижки, такий покращений Kia K3 буде навіть дешевшим за гірше оснащені версії. Так, вартість Kia K3 Special Edition з урахуванням знижки становить 15 та 16,5 тис. доларів.

Kia K3 Special Edition побудований на базі версії Comfort: до її оснащення додали електричний люк, шкіряний салон, безключовий доступ і запуск двигуна кнопкою, розумний ключ, паркувальні датчики спереду і ззаду, дзеркала заднього виду, що обігріваються, з автоскладанням.

Дорожча версія отримала крісло сидіння з електричними регулюваннями за 10 напрямками, різні системи допомоги водієві рівня L2+, паркувальні датчики спереду та ззаду, дзеркала заднього виду, що обігріваються, з автоскладанням.

Двигун – атмосферний, об’ємом 1,5 л та потужністю 115 к.с., поєднується він з варіаторною трансмісією. В базі всіх Kia K3 Special Edition 6 подушок безпеки, система моніторингу тиску в шинах, камера заднього виду.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autohome.com.cn