Kia оголосила про великий перезапуск власного бренду

Південнокорейська компанія змінить фірмову емблему і логотип, який з’явиться на кросовері Sportage нового покоління.

Компанія Kia Motors опублікувала відеотизер, що анонсує «початок нової великої і сміливої подорожі», яка стартує в середу, 6 січня. Імовірно, південнокорейська марка таким чином натякає на прем’єру свого нового фірмового слогана та логотипу.

Про те, що Kia готується до зміни логотипу, стало відомо ще в грудні 2019 року, коли компанія зареєструвала в південнокорейському патентному офісі нову емблему. Вона являє собою з’єднані букви, які можуть бути виконані в чорному або білому кольорі. Символи зі схожою стилістикою компанія використовувала на електричному концепт-карі Imagined by Kia, представленому в березні 2019 року на Женевському автосалоні.

Що стосується слогану, то замість нинішнього «Сила дивувати» (The Power to Surprise) корейці будуть використовувати «Рух, який надихає» (Movement that inspires).

Не виключено, що новий логотип з’явиться на майбутніх серійних автомобілях Kia, які дебютують в першій половині 2021 року. Зокрема, мова йде про нові покоління кросовера Sportage і седана Cadenza. Плюс до всього автовиробник готує до запуску новий великий SUV, а також середньорозмірний пікап.

Нарешті, згідно з новою корпоративною стратегією Plan S, в 2021 році модельна лінійка компанії Kia включить понад 10 автомобілів з електричними силовими установками.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело youtube.com