KIA готує випуск нової моделі Sportage

Корейська компанія KIA в рамках своєї онлайн-презентації розповіла про амбітні плани на цей рік. Нова глобальна стратегія бренду передбачає, що прем’єра кросовера Sportage п’ятого покоління відбудеться вже у першій половині 2021 року.

Треба зауважити, що нову модель спершу хотіли запропонувати авторинку вже в третьому кварталі 2020 року. Концерн скорегував дату його появи через невизначеність в зовнішньому вигляді та деякі технічні моменти.

Нова генерація кросоверу Sportage буде заснована на новітній архітектурі свого родича – останньої версії Hyundai Tucson. Це наступне покоління суттєво відрізняється від попереднього. Оновлений Sportage придбав переосмислений зовнішній вигляд з двоярусною оптикою та повністю іншим салоном

Мотори KIA Sportage перейдуть у спадок від Tucson, у якого є досить широка гамма бензинових й дизельних агрегатів, а також гібридні версії. В залежності від авторинку двигуни моделі дуже сильно відрізняються. Примітно, що новий кросовер Sportage придбав оновлену повнопривідну систему з новими режимами експлуатації.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoexpress.co.uk