KIA допоможе Apple випустити безпілотний електрокар

Як стало відомо вчора, корейська компанія Hyundai може передати проєкт Apple Car свойому “сестринському” бренду KIA. Після того, як в мережі з’явилися перші повідомлення про плани автовиробника з Кореї співпрацювати з Apple над майбутнім безпілотним електрокаром, стало відомо, що скоріш за все, відповідальність за проєкт ляже на плечі бренду KIA.

З інсайдерського повідомлення стало відомо, що KIA очолить проєкт Apple Car та виробництвом електрокару буде здійснюватися на автозаводі в американському штаті Джорджія.

Треба сказати, що портал eDaily, який поширив цю інформацію, не надає джерел для своїх заяв, тому варто ставитися до них скептично. Є припущення, що корейський автовиробник зосередиться на розвитку власного бренду, ніж буде вирощувати потужного конкурента Apple. Крім того, стверджується, що у Hyundai є побоювання, що сама компанія Apple захоче взяти на себе відповідальність за проєкт й використає корейців тільки в якості виробника автомобілів без надання зі свого боку передових безпілотних технологій.

З іншого боку, один з інсайдерів галузі стверджує, що партнерство KIA та Apple може зміцнити обидві компанії. Такий електрокар добре впишеться в поточні інвестиції бренду – це погляд у майбутнє, яке вже зрозуміло буде належати виключно електрокарам.

Нагадаємо, що Apple відмовилася від своїх планів з розробки електромобіля ще у 2016 році, але наприкінці минулого року стало відомо, що роботи над проєктом відновилася з потрійною потужністю. Hyundai також підтвердила, що веде переговори з Apple про співпрацю в розробці безпілотних електрокарів. Тільки ця заява принесла компанії +24% росту акцій на біржі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело techtimes.com