Jeep прощається з дизельними двигунами – представлений Jeep Gladiator Rubicon FarOut

Компанія Jeep почала приймати замовлення на останні автомобілі з дизельним двигуном. Глава північноамериканського офісу марки Джим Моррісон заявив, що за допомогою спецверсії Gladiator Rubicon FarOut компанія Jeep прощається із двигунами EcoDiesel. Прийом замовлень припиниться у вересні, а постачання заплановане до кінця року. З четвертого кварталу купити нові Jeep із дизелем у США не вийде.

Jeep Gladiator Rubicon стандартно поставляється із великою кількістю позашляхового обладнання. У версії FarOut є все це, а також безліч додаткових оновлень, у тому числі пакет «Холодна погода» (кермо з підігрівом та передні сидіння), шкіряний салон, пакет світлодіодного освітлення, пакет причепа та безліч допоміжних засобів для водія. Автомобіль отримав шильдики FarOut та 3.0 D.

Jeep заявляє, що продасть лише 1000 одиниць Rubicon FarOut edition. Rubicon 2023 з дизельним двигуном коштує від 59 690 доларів, а пакет FarOut додасть зверху 12 100 доларів, тобто ціна спеціального видання складе 71 790 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com