Jeep Gladiator дебютував на європейському ринку

Автодилери у Європі почали приймати замовлення на новий пікап Jeep Gladiator. На ринку він буде представлений у трьох версіях. Перші авто поставлять замовникам вже цього місяця.

Jeep Gladiator сконструйований на базі легендарного Wrangler нової генерації. Європейцям пропонується позашляховик з 264-сильним двигуном V6 місткістю 3 літри, який агрегується з 8-діапазонним “автоматом” та повнопривідною системою із заниженою передачею. Авто оздоблюється також заднім диференціалом розширеного тертя й мостами Dana 44.

У салоні Jeep Gladiator привертає увагу мультимедійний центр Unoconnect четвертого покоління з 8,4-дюймовим сенсорним екраном та цифровою панеллю приладів. Додатково можливо встановлення стереосистеми Alpine з підсилювачем на 552 ват.

Нагадаємо, що даний пікап американська компанія випускала в 1962-1988 роках, після чого на певний час виробництво машини припинилося. Саме Jeep Gladiator став основою перших повоєнних армійських вантажівок в Штатах, які були сконструйовані для цивільних, але модернізовані для воєнних потреб. Збірка нової генерації авто була відновлена у 2018 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело tellerreport.com