Ілон Маск: Tesla Roadster отримає надпотужний електродвигун нового покоління

Глава американської автомобільної компанії Tesla Ілон Маск (Elon Musk) поділився деякими подробицями про новий електродвигун компанії, в якому застосовується вуглецеве покриття і який використовується в електромобілі Tesla Model S Plaid. Крім того, він натякнув на ще більш «божевільну» версію мотора з вищою потужністю, яка з’явиться в новому суперкарі Tesla Roadster.

«Наскільки нам відомо, це перший серійний електродвигун з ротором з вуглецевим покриттям. Це надзвичайно складне завдання, тому що вуглець і мідь мають дуже різні швидкості теплового розширення. Щоб отримати ротор з вуглецевим покриттям, вам потрібно “обернути” його з надзвичайно високим натягом, а це надзвичайно складно зробити», – заявив Ілон Маск на заході у Фрімонті, присвяченому старту продажів Model S Plaid.

Новий мотор має порівняно невеликі габарити, і при цьому здатний розвивати високі обороти. За словами Маска, щоб його побудувати, компанія розробила нову виробничу машину. В результаті вийшов високоефективний компактний двигун, який можна навіть взяти в руки, але разом з тим він здатний розігнати двотонний автомобіль до 100 км/год всього за 2 с.

«Двигун Plaid з вуглецевою оболонкою, можливо, є найбільш просунутим двигуном на Землі, якщо не брати до уваги лабораторні екземпляри», – зазначив Маск, спілкуючись з користувачем в Твіттері. «У нас є кілька ідей щодо подальшого збільшення крутного моменту і максимальної швидкості обертання для нового Roadster. Попереду виразно весела і захоплива інженерія!», – додав він.

Глава Tesla раніше повідомив, що робота над новим Tesla Roadster буде завершена в цьому році, щоб почати виробництво в 2022 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело tesmanian.com

Коментарі
Завантаження...