Ілон Маск скасував випуск найшвидшого електромобіля Model S Plaid Plus

«У ньому нема потреби, тому що Model S Plaid і так дуже хороший»

Tesla скасувала найшвидший і найдорожчий варіант свого флагманського седана, Model S Plaid Plus, про що повідомив генеральний директор компанії Ілон Маск (Elon Musk) в неділю.

Раніше Tesla і Маск обіцяли фанатам 1100-сильну силову установку, запас ходу 840 км, розгін від 0 до 96 км/год швидше 2 секунд і максимальну швидкість 320 км/год. Ілон Маск написав на своїй сторінці наступне:

«Plaid+ скасовується. У ньому нема потреби, тому що Model S Plaid і так дуже хороший. Від 0 до 60 миль на годину менш ніж за 2 секунди. Найшвидший серійний автомобіль з коли-небудь створених».

У березні Tesla підняла ціну Model S Plaid Plus на 10000 доларів, довівши її до 150000 доларів. Можливість замовити варіант Model S Plaid Plus була видалена з веб-сайту Tesla в кінці травня.

Частина, що залишилася висококласна версія Model S Plaid буде коштувати близько 119900 доларів і мати батарею з дальністю ходу 627 км, потужність 1020 к.с. і розгін від 0 до 96 км за 2 секунди.

Раніше Маск планував церемонію «доставки» Model S Plaid першим покупцям 3 червня. У міру наближення дати він відклав її до 10 червня, заявивши, що автомобілю все ще потрібно «ще один тиждень доопрацювання».

Також повідомляється, що ще однією причиною для відміни Tesla Model S Plaid Plus стала нестача мікросхем, яка торкнулася всієї автомобільної індустрії.

Tesla Model S Plaid увійшов в історію як найшвидший серійний автомобіль з тих, що коли-небудь існували.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело twitter.com

Коментарі
Завантаження...