Hyundai здивувала новим тизером електрокара IONIQ 5

Корейський автовиробник опублікував відверті фотографії свого майбутнього електромобіля Hyundai IONIQ 5. Офіційна презентація моделі відбудеться наступного місяця. Це буде перший електрокар Hyundai на новій архітектурі E-GMP.

IONIQ 5 матиме особливий дизайн, який не схожий ні на що інше в лінійці Hyundai. Це не випадково, оскільки компанія висловила припущення, що в майбутньому відбудеться “фундаментальні зміни” в конструкції електрокарів.

Компанія поки приховує деталі, кросовер оснащений піксельними фарами, які наводять на думку про цифрові технології всередині. Крім того, це буде перва модель, у якій з’явиться капот-розкладачка на всю ширину автівки. Це допоможе мінімізувати прорізи між панелями та створити чистий і високотехнологічний загальний вигляд.

Останній четвертий тизер моделі підкреслює “надшвидку” можливість зарядки IONIQ 5. Зокрема, п’ятихвилинна зарядка може дозволити кросоверу проїхати понад 100 кілометрів. Також варто чекати повного приводу та загальної потужності 309 кінських сил. До першої сотні електрокар буде розганятися за 5,3 секунди. Без підзарядки новинка повинна проїжджати приблизно 450 кілометрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело www.motor1.com