Hyundai вивів на тести свій найменший кросовер під назвою AX1, яка може стати глобальною моделлю

Hyundai вивів на тести свій найменший кросовер під назвою AX1, який може стати глобальною моделлю.

Компанія Hyundai вивела на зимові тести новий компактний кросовер, який поки відомий під індексом AX1. Шпигунські фотографії автомобіля виклало видання Motor1. Судячи з них, під час випробувань новинка вилетіла з траси і застрягла в снігу.

Самостійно вибратися на дорогу машина не змогла. Спочатку кросовер спробували виштовхати самі тестувальники, проте їм це не вдалося. У підсумку на місце інциденту викликали невелику вантажівку і витягли кросовер за допомогою троса.

На шпигунських фотографіях автомобіль прихований під камуфляжем. Видання Motor1, стверджує, що на знімках машина показана з серійним кузовом. Очікується, що AX1, стане найменшим кросовером корейського бренду.

За неофіційними даними, новинка отримає 1,0-літровий бензиновий мотор. Агрегат буде працювати з п’ятиступеневою механічною коробкою передач і «роботом». Як повідомляє Carscoops, потужність двигуна складе 70 кінських сил. Також в гаму моторів може увійти 1,2-літровий бензиновий агрегат c віддачею 85 кінських сил.

Поки точно не відомо, чи стане AX-1 глобальною моделлю, або машина буде продаватися тільки на азійських ринках. Навіть приблизні терміни дебюту новинки також тримаються в секреті.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com carscoops.com