Hyundai та Kia знайшли спосіб зупинити автомобільні крадіжки

Hyundai Motor Co. роздасть безкоштовні замки на кермо в США та оновить протиугінне програмне забезпечення на 4 мільйонах автомобілів після серії викрадень автомобілів, натхнених TikTok. Вірусні відеоролики націлені на автомобілі Hyundai та Kia, у яких відсутня функція електронного захисту, яка називається іммобілайзером двигуна, яка не дозволяє завести автомобіль без ключа. Цього року поліція Нью-Йорка заарештувала 109 підозрюваних у крадіжці деяких моделей автомобілів Kia та Hyundai.

Південнокорейський автовиробник заявив, що іммобілайзери двигунів входять до стандартної комплектації всіх автомобілів Hyundai та Kia з листопада 2021 року. Безкоштовне оновлення програмного забезпечення для запобігання крадіжці, що використовується у вірусних відеороликах, було надано 1 мільйону клієнтів і ще 3 мільйони водіїв отримають право на оновлення протягом найближчих тижнів, йдеться в заяві Hyundai.

Корейський концерн також відшкодує витрати клієнтам, які купили замки для кермового колеса та продовжують надавати замки правоохоронним органам для розповсюдження серед місцевих мешканців, які володіють чи орендують зачеплені моделі, додав він. В окремій заяві Kia сказано, що було поширено понад 23 000 замків.

“Hyundai Motor America прагне забезпечити якість і цілісність нашої продукції”, – заявив автовиробник.

Ця проблема викликала судові позови з Колумбуса, Огайо та Сіетла, а також щонайменше 15 позовів споживачів, які вимагали статусу колективного позову.

Принаймні 20 державних прокурорів у США надіслали листи Hyundai та Kia, щоб закликати автовиробників посилити заходи щодо боротьби з викраденнями, а поліцейське управління Шарлотти-Мекленбурга повідомило, що 80 відсотків усіх автомобілів, викрадених у його окрузі минулого року, були моделями Kia. або Hyundai.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com