Hyundai розробить новий електричний фургон для Iveco

Iveco Group та Hyundai Motor уклали договір на постачання південнокорейським брендом повністю електричного легкого комерційного фургона італійському виробнику вантажних автомобілів та автобусів, розширюючи існуючу угоду про партнерство. У рамках співпраці, що почалася в 2022 році, Hyundai вже допомагає Iveco у розробці фургона eDAILY FCEV на водневих паливних елементах та міського автобуса E-WAY FCEV.

У рамках нової угоди Hyundai поставить електричний фургон середнього розміру під маркою Iveco масою 2,5-3,5 тонни на базі своєї глобальної платформи eLCV. Hyundai вироблятиме і постачатиме шасі з кабіною для нового автомобіля на європейський ринок, а Iveco індивідуалізуватиме його на місцевому рівні і ексклюзивно поширюватиме через свої канали продажів. Запуск новинки очікується у вересні.

Новий фургон дозволить Iveco розширити асортимент своєї пропозиції, який тепер заснований на важчих автомобілях, до сегмента, охопленого конкурентами, такими як Stellantis, Ford та Renault. Лука Сра, президент вантажного підрозділу Iveco, заявив, що новий повністю електричний автомобіль допоможе обслуговувати європейський ринок, де міський та приміський розподіл та доставка мають вирішальне значення для логістичних операторів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ivecogroup.com