Hyundai Motor Group завершує розробку дизельних двигунів

Hyundai Motor Group призупинила розробку дизельних двигунів на останньому етапі переходу до автомобілів з нульовим рівнем викидів.

Згідно з даними місцевих ЗМІ та галузевих джерел, Hyundai Motor призупинила розробку нових дизельних двигунів з другої половини минулого року. З цього моменту компанія не стане запускати нові дизельні двигуни, хоча буде випускати частково оновлені версії існуючих моделей.

Двигуни R для таких моделей позашляховиків, як Santa Fe і Tucson від Hyundai Motor, і двигуни V для невеликих моделей, таких як Hyundai Accent і Kia Soul, відносяться до числа дизельних двигунів, розроблених корейським автовиробником. Тим часом бензинові двигуни будуть продовжувати розроблятися, оскільки вони є невід’ємною частиною гібридних автомобілів.

Цей крок Hyundai Motor узгоджується з діями інших світових автовиробників, які вже оголосили про плани припинити розробку дизельних двигунів, а також продажу на тлі жорсткості правил стосовно автомобілів з викидом оксидів азоту.

Volvo, однією з перших оголосила про припинення розробки дизельних двигунів в 2017 році. У 2018 році Volkswagen заявив, що припинить розробку всіх двигунів внутрішнього згоряння після 2026 року. Fiat Chrysler, якому серед інших належать Jeep, Chrysler і Maserati, до 2022 року поступово відмовиться від дизельних двигунів для легкових автомобілів.

Hyundai Motor прагне до 2040 року зайняти від 8 до 10 відсотків світового ринку електромобілів. Очікується, що в першу чергу компанія випустить Ioniq 5, перший електромобіль, який буде проводитися на платформі E-GMP, призначеній для електромобілів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com