Huawei купить одну з китайських автомобільних марок, щоб випускати власні електромобілі

На галузевому заході в Шанхаї компанія Huawei Technologies демонструвала перші плоди співпраці з місцевими автовиробниками – операційна система HarmonyOS вже готова прописатися в транспортних засобах. Китайський гігант цим не обмежиться, і до липня проведе операцію з купівлі автомобільної компанії, щоб до кінця року представити перший автомобіль під власною маркою.

Дану інформацію з посиланням на інформовані джерела розповсюдило сьогодні агентство Reuters. Об’єктом інвестиційного інтересу Huawei Technologies є компанія Chongqing Jinkang New Energy Automobile, яку виробник смартфонів хоче прибрати до рук з метою самостійного випуску електромобілів. Підрозділ китайської Chongqing Sokon володіє правами на торгову марку Seres, раніше відому як SF Motors. Підрозділ приносить нинішнім власникам збитки, на яких умовах Huawei розраховує стати його новим власником до липня цього року, не уточнюється. Попутно Huawei може купити великий пакет акцій материнської компанії Chongqing Sokon.

Huawei одночасно цікавиться покупкою пакету акцій дочірньої компанії китайського автоконцерну BAIC, якій належать права на марку ArcFox, але джерела Reuters говорять про опір власників даної пропозиції. BAIC хотів би бачити Huawei в якості технологічного партнера, але не інвестора. Невеликий пакет акцій BluePark New Energy Technology компанії Huawei все-таки може бути проданий, як відзначають джерела.

Зволікати з пошуком профільних активів на ринку електромобілів Huawei не збирається, оскільки розраховує до кінця поточного року представити свій перший автомобіль. За основу буде взята вже існуюча модель Seres SF5, але поки складно сказати, наскільки легко новий гравець в сегменті зможе подолати всі ті труднощі, які на нього чекають в цей непростий для всієї галузі час.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...