Honda вивела на європейський ринок бюджетний електроскутер за 1000 євро

Європі з’явився новий Honda EM1 e. Легкий електроскутер продаватимуть за ціною від 985 до 1050 євро. Деталі нової моделі розкрили на офіційному сайті японського бренду.

Мопед Honda EM1 e є першою електричною моделлю марки для європейського ринку. У лінійці Honda є інші дешеві електроскутери, проте вони представлені в країнах Азії та Африки.

Нова Honda EM1 e — компактний двомісний електроскутер зі стриманим дизайном. Його споряджена маса з батареєю складає 95 кг.

Електроскутер Honda оснащений заднім мотор колесом потужністю 2,3 к. с. (1,7 кВт), яке максимальна швидкість становить 45 км/ч. Переднє гальмо дискове, а заднє – барабанне.

Компактна батарея ємністю 29,4 А∙год забезпечує запас ходу 48 км. Вона є швидкознімною і може заряджатися в домашніх умовах за 6 годин, а її ресурс становить 2500 циклів зарядки-розрядки.

Електричний мопед Honda EM1 e пропонують у білому, сірому та чорному кольорах. Оснащення враховує діодну оптику, USB-роз’єм, 3,3-літровий відсік для поклажі під сидінням та невеликий задній багажник із кріпленням для сумок та боксів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело Honda