AMPERCAR.comЕлектромобіліHonda розсекретила перспективний електричний кросовер на платформі GM

Honda розсекретила перспективний електричний кросовер на платформі GM

Компанія Honda поширила першу інформацію про свій перспективний електричний кросовер. Новинку створять на платформі General Motors Ultium, а називатися вона буде Prologue.

Електричний кросовер дебютує на ринку в 2024-му і матиме, за словами виробника, «відмінну функціональність і оснащеність».

Honda створить для своєї новинки конструкцію кузова, екстер’єр, інтер’єр, налаштує шасі та систему безпеки. Виробляти модель будуть силами General Motors з використанням її ж компонентів.

Крім того, японський автовиробник розробляє власну платформу e: Architecture. Створені на її основі електромобілі з’являться ще пізніше, але вони стануть більш глобальними моделями.

Нагадаємо, нещодавно компанія Honda заявила про намір першою серед великих японських виробників повністю припинити виробництво автомобілів з ДВЗ – до 2040 року. Крім того, представники марки заявили, що в 2022 році Honda припинить випуск бензинових машин в Європі.

Не пропусти

Актуально

Свіжі новини