Honda представила кросовер HR-V нової генерації

Японський автовиробник офіційно презентував нове покоління кросовера Honda HR-V. Причому одночасно з європейським варіантом моделі представлений і брат-близнюк Vezel для ринку Японії. Третя генерація HR-V отримала повністю новий дизайн та салон з безальтернативною гібридною установкою e:HEV.

Нагадаємо, що модель Honda HR-V другого покоління випускається з 2013 року та продається під різними іменами: в Японії – Vezel, у Китаї – XR-V, плюс у неї також є кілька повністю електричних версій – Ciimo X-NМ, Ciimo M-NV та Everus VE-1. Але модель кросовера третьої генерації не схожа ні на одну з них. В компанії Honda говорять про нову мову дизайну та акцент на “преміумклас” – яскраво виражений кулеподібний профіль та довгий капот підкреслюють статусність авто.

Повністю перероблений салон нового Honda HR-V – це ода мінімалізму. Перед водієм знаходиться тонка передня панель з чотирма дефлекторами вентиляції. Під дисплеєм мультимедійного центру розташований компактний аналоговий блок управління клімат-контролем, по краях – поворотні перемикачі бічних повітроводів, що можуть створювати “ефект морського бризу”. Панорамний дах HR-V зроблений зі скла з низькоемісійним напиленням, яке відбиває інфрачервоне випромінювання.

Продажі нового Honda HR-V на європейському ринку почнуться вже цього року. Гібридна силова установка e: EV, як й у нового Jazz, безальтернативна. Під капотом встановлено бензиновий 1,5-літровий 4-циліндровий двигун, що працює по економічному циклу Аткінсона, мотора-генератора, тягового електродвигуна й літій-іонної батареї. Сумарна потужність складає 109 кінських сил (253 Нм). Силова установка має три режими руху й можливість вибрати один з чотирьох рівнів інтенсивності уповільнення при відпуску педалі газу.

Джерело parkers.co.uk


Коментарі
Завантаження...