Honda перетворила фургон N-Van в кафе на колесах

Японський автовиробник презентує на Токійському моторшоу унікальну версію фургону Honda N-Van. На жаль, захід буде транслюватися тільки віртуально в онлайн-форматі через пандемію COVID-19. Чудовий панельний фургон з нержавіючої сталі – це пересувне кафе на колесах. Автівка пропонує кафе в стилі трейлера, що органічно поєднує роботу та хобі. Наприклад, перебування в кафе в будні дні й в машині на свята.

Концепція схожа на один з мікроавтобусів Citroen, які були зроблені з гофрованої сталі завдяки трьом хвилям збоку. Чиста нержавіюча сталь також надає Honda N-Van відчуття кухні.

Смугастий навіс зверху – це справжня перлина дизайну. Він практичний та виглядає дуже органічно для кафе на колесах. Це саме те, що привертає увагу та викликає емоції.

Крім того, Honda також скористалася можливістю, щоб анонсувати модель FIT-e в формфакторі кросу. З багажником Yakima на даху для перевезення надпотужних контейнерів. Він виглядає готовим до всього, що може трапитися у 2021 році.

Нагадаємо, що усі новинки Honda можна буде подивитися на віртуальному автосалоні в Токіо, який розпочнеться наступного тижня.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело hypebeast.com