Haval F7 увійшов в топ-5 найбільш безпечних кросоверів

За даними Китайського центру автомобільних технологій і досліджень (CATARC), в результаті випробувань при фронтальному ударі з 40-процентним перекриттям Haval F7 отримав 92,67%, при фронтальному ударі зі 100-відсотковим перекриттям – 98,56%, а при ударі збоку – 100%.

Вищий бал кросовер заробив за показниками навантаження спереду на голову, шию, груди і стегна, а ззаду – на голову, шию і груди.

Загальний бал Haval F7 за краш-тест – 94,1%. Трохи вище експерти оцінили безпеку седана BMW 3 Series 325Li M (94,3%), а на першому місці виявився китайський Lynk & Co 02 1.5T Pro (95,0%). Крім того, Haval F7 випередив за оцінкою кросовер Exeed TXL.

Таким чином, Haval F7 є найбезпечнішим китайським автомобілем за версією CATARC, представленим в РФ.

«Високоміцні матеріали і продумана конструкція кузова забезпечують Haval F7 високий рівень пасивної безпеки. Крім того, кросовер оснащений сучасними інтелектуальними системами активної безпеки », – прокоментували результат в прес-центрі Haval.

Варто зазначити, що для забезпечення пасивної безпеки в F7 використовується «унікальна конструкція кузова 3DP (комплексна система захисту пасажирів, пішоходів і частин автомобіля), розроблена Great Wall Motor».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!