Harman презентувала три концепти салону автомобіля для розваг

Технологічна компанія Harman продемонструвала свої останні розробки перед виставкою CES. У центрі презентації виявилися три різних концепції салону авто, кожна з яких зроблена у стилі хай-тек.

Як пояснюють представники компанії, споживачі зараз розглядають свою автівку як “третій життєвий простір” та не хочуть, щоб він був орієнтований виключно на транспорт. Компанія спеціально розробила концепції, які показують, що автомобілі це не лише засіб транспортування та й вони можуть бути веселими й цікавими, навіть коли ви не за кермом.

ExP Gaming Intense Max

Ця концепція покликана зайняти людину, поки є вільний час. Дослідження показали, що люди зазвичай грають в ігри на своїх смартфонах, компанія Harman пішла ще далі та перенесла ігровий процес в автомобіль. Коли автомобіль припаркований і обраний ігровий режим, кермо забирається, а широкоформатний дисплей переміщається вперед.

ExP Creator Studio

Концепт Creator Studio сподобається шанувальникам караоке. Він перепрофільовує внутрішні мікрофони й камери, щоб перетворити автівку у творчий простір, де можна записувати та редагувати відео. Рівні звуку регулюються автоматично, а інтер’єр стає яскравішим. Також можна використовувати сенсорний екран на кермі для редагування і завантаження кліпу по 5G.

ExP Drive-Live

Третя та остання концепція повинна сподобатися людям, які пропускали живі концерти через пандемію. Завдяки поєднанню 5G, концерти можна транслювати в прямому ефірі та навіть показувати на зовнішньому дисплеї. Користувачі можуть взаємодіяти з виконавцями за допомогою значків, схожих на смайлики та кнопок вітання.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com