Harley-Davidson Pan America – найбільш очікуваний байк 2021 року

Цей мотоцикл чекали довго, та й днями відбулася прем’єра відразу двох культових байків від легендарного Harley-Davidson: Pan America та Pan America Special. Вага мотоциклів становить 228 та 238 кг відповідно. Special важче, бо в нього більше “наворотів”, які виділяють його в “спеціальну” версію.

Хід підвіски обох нових байків Harley-Davidson становить 19 сантиметрів. Вона розроблена японською компанією SHOWA та має унікальне налаштування. Зазначається, що на Special ці настройки мають електричний привод. Кути нахилу становлять 42 градусів й вправо, й вліво.

У рух мотоцикли приводить двигун Revolution MAX місткістю 1 250 кубів, який оснащений системою зміни фаз ГРМ. Агрегат розвиває потужність до 150 кінських сил при 9000 Об/хв.

Ціни на модель Harley-Davidson Pan America 1250 стартують від 17 319 доларів, на Pan America Special – від 19 999 доларів.

У базову модифікацію входить розважальна система з 6,8-дюймовим сенсорним екраном, яка показує карту та інструкції навігатора, та дозволяє управляти музикою й відповідати на дзвінки.

В комплектацію Special увійшла не тільки напівактивна підвіска, що настроюється в залежності від обраного режиму їзди й дорожніх умов “на льоту”, але й дещо новеньке. За додаткову тисячу доларів можна замовити Pan America Special, який оснащений системою ARH (Adaptive Ride Height).

Ця технологія підтримує дорожній просвіт в залежності від завантаження та обраного режиму їзди. Система вміє опускати підвіску на низькій швидкості, щоб мотоцикліст міг діставати ногами дорогу впевненіше. Як зазначають в компанії Harley-Davidson, така система вперше застосована на серійно виробленому мотоциклі.

Крім того, версія Special може похвалитися адаптивною фарою Daymaker, яка запалює додаткові модулі над основною оптикою в залежності від кута нахилу.

Варто зазначити, що для обох версій пропонується кілька комплектів багажного приладдя на вибір – алюмінієві, пластикові або текстильні сідельний сумки, а також сумка на бак.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cyclenews.com

Коментарі
Завантаження...