GM збільшить інвестиції в зарядну інфраструктуру для електромобілів

General Motors планує збільшити обсяги інвестицій в інфраструктуру зарядних станцій для електромобілів, щоб залучити автолюбителів, які вже готові перейти на екологічно чистий транспорт, але поки сумніваються в комфортності його практичного використання.

Як заявив автовиробник, до 2025 року компанія витратить близько $750 млн, що дозволить розширити доступ до суспільних, домашніх і корпоративних зарядних станцій. Дана програма матиме позитивний вплив на реалізацію проєкту Ultium Charge 360, який передбачає створення єдиного інтерфейсу для численних зарядних станцій на території США.

General Motors не вперше інвестує в даний напрямок. Минулого року компанія оголосила про партнерство з EVgo – великою мережею зарядних станцій. В рамках партнерського проєкту протягом п’яти років буде зведено понад 2700 об’єктів підвищеної потужності. Недостатня доступність інфраструктури, згідно з результатами опитувань, є однією з основних причин, через які люди не наважуються перейти на електромобіль.

Автовиробник поки не уточнив, про які зарядні станції йде мова. Компанія може побудувати власну пропрієтарну мережу на зразок Tesla Supercharging, в структурі якої по всьому світу створено 3000 станцій з 25000 пристроями. Або це може бути ще один партнерський проєкт. В цілому компанія планує трансформуватися в «вертикально інтегрованого» виробника, яка отримує додаткові доходи від послуг і підписок.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело techcrunch.com

Коментарі
Завантаження...