GM більше не буде випускатиме нових моделей з ДВЗ у лінійці Cadillac

Багато автовиробників орієнтуються на середину десятиліття в якості кордону часткової електрифікації модельного ряду, найсміливіші планують відмовитися від машин з ДВЗ до кінця десятиліття, але марка Cadillac, що належить GM, готова піти ва-банк з електромобілями. Вона вже зараз відмовляється від випуску нових моделей з ДВЗ.

Сміливі заяви глави марки Рорі Харві (Rory Harvey) оприлюднив ресурс Electrek. З цього моменту Cadillac всі нові моделі буде оснащувати тільки електродвигунами. Як пояснив представник марки, існуючий асортимент автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння досить свіжий і актуальний, тому їх випуск і постачання будуть продовжуватися. І все ж, до 2030 року Cadillac припинить продаж машин з ДВЗ, а нових моделей з силовою установкою такого типу не буде пропонувати вже з цього року.

Cadillac дещо випереджає материнську корпорацію GM в темпах електрифікації, оскільки вона планує відмовитися від випуску машин з ДВЗ тільки до 2035 року. Марка Hummer теж повернеться на ринок чисто в електронному вигляді, замовлення на пікап EV вже приймаються, а його прототипи роз’їжджають по дорогах США.

Нагадаємо, представлений напередодні кросовер Cadillac Lyriq почне постачатися в наступному році за ціною від $59990, він розділить з продукцією Hummer електричну платформу. Наступним електромобілем Cadillac стане модель Celestiq, а машини з ДВЗ більше оновлюватися не будуть.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...