GM анонсує великий асортимент електрокарів на CES

Генеральний директор корпорації General Motors виступить з основною доповіддю на виставці CES 12 січня 2021 року. Топ-менеджеру буде про що поговорити, оскільки компанія планує анонсувати великий асортимент майбутніх електрокарів.

На заході також презентують новий Bolt EUV. Крім того, автовиробник покаже відео, в якому буде продемонстровано кілька концепцій, в тому числі «пікап Chevrolet». Це може бути той трак, що був показаний на задньому плані під час презентації GM на міжнародній автомобільній конференції Barclays.

Крім вантажівки, варто чекати подробиць про майбутні моделі Cadillac, а також про автомобілі інших марок. У звіті немає подробиць, але GM прагне до повністю електричного майбутнього і пообіцяла електромобілі «будь-якої цінової категорії для роботи, пригод, продуктивності та сімейного використання».

Зазначимо, що до 2025 року автовиробник випустить 30 електромобілів по всьому світу, і понад 20 з них будуть доступні в Північній Америці. Cadillac буде попереду і в центрі, оскільки бренд представить Lyriq і Celestiq, а також повнорозмірний позашляховик. Автогігант також заявив, що ми можемо очікувати додаткових електричних кросоверів і «низьких входів в дах», які можуть включати купе або спортивний автомобіль.

Chevrolet представить оновлений Bolt і абсолютно новий Bolt EUV. У компанії також є плани з випуску повнорозмірного пікапа та й кросоверів. За пікапом GMC Hummer EV підуть позашляховик Hummer і повнорозмірна вантажівка GMC. Нарешті, що не менш важливо, будуть електричні кросовери від Buick, а також автономні електромобілі від Cruise.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ces.tech