Глава Tesla впевнений, що компанія встигне продати 500 тис машин ще в 2020 році

Восени глава компанії Tesla Ілон Маск пообіцяв в 2020 році встановити рекорд і продати півмільйона електромобілів. Для цього в останній чверті року компанії потрібно було поставити клієнтам 181 тисячу машин, що на 41 тисячу більше, ніж в попередньому кварталі.

За п’ять днів до Нового року Маск розіслав співробітникам новий лист, який потрапив в розпорядження редакції Electrk.co. У ньому він заявив, що виконання наміченої мети все ще можливе і пообіцяв, що у втомлених співробітників буде багато вільного часу, щоб провести його з близькими після 31 грудня.

На початку 2020 року, цифра в 500 машин не здавалася такою вже недосяжною, проте через коронакризу за перші шість місяців вдалося продати лише близько 180 тисяч автомобілів. Ще 139 тисяч було продано за наступні три місяці.

Маск підкреслив, що проблем з попитом зараз немає, та й виробництво здатне впоратися із завданням. Так що головними героями в останні дні повинні стати співробітники служби доставки, які безпосередньо передають машини клієнтам. Він навіть закликав їх відмовитися від «PDI». Видання припускає, що ця абревіатура розшифровується як pre-delivery inspection, тобто попередня передачі товару перевірка.

«Всі наші критики ще два роки тому говорили, що продати 500 тисяч машин в 2020 році неможливо. Так давайте чорт забирай зробимо це!», – завершив Маск свій лист.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co