Genesis подав заявки на електрифікацію 6 своїх моделей

Згідно з останніми товарними знаками, що були зареєстровані в патентному бюро США, корейська компанія Genesis прагне електрифікувати більшу частину свого модельного ряду. Зараз автовиробник вже отримав патенти на назву наступних моделей: eG70, eGV70, eG80, eGV80, eG90 та eGV90. Зазначається, що вони будуть доповненням до тієї лінійці моделей, що вже існує.

Прагнучи додати електрифікації якомога більшій кількості своїх моделей, автокомпанії звертаються до гібридів, щоб заповнити цей пробіл. Зараз також розробляються спеціалізовані електрокари та інші види екологічно чистого транспорту, щоб визначити силу тренду на автомобільному ринку, який минулого року дуже змінився.

Деякі фахівці вважають, що було б більше сенсу, якби компанія Genesis приставку «e» застосовувала до гібридних або, що ще краще, до гібридних варіантів з можливістю підключення ДВЗ в якості виключно генератора для акумуляторних батарей. Подібно до того, як BMW використовує «e» у версіях PHEV своїх традиційних моделей 320e та 520е.

При цьому доля повністю електричних моделей Genesis поки що під питанням. В концерні Hyundai раніше заявляли, що почнуть підхід до електрокарів “зверху вниз”. Стратегія полягає в тому, що з початку з’являться на ринку дорогі електромобілі, а потім вдосконалена технологія дозволить перейти до випуску більш доступних моделей.

Керівництво корейської компанії запевняє, що повний модельний ряд електромобілів буде розширено до 2024 року. При цьому всі майбутні електрокари преміального класу будуть засновані на новій окремій платформі Hyundai e-GMP.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motorauthority.com