General Motors змінила старий логотип на “екологічний”

Американська компанія General Motors змінила свій старий логотип, який використовувався з 1964 року, на новий “екологічний” блакитного кольору. Таким чином автовиробник підкреслює, що змінює концепцію та переорієнтується на виробництво електромобілів.

Треба зазначити, що це вже п’ята варіація логотипу GM за більш ніж вікову історію бренду. Фірмовий знак в черговий раз було змінено в рамках нової стратегії компанії. Відтепер автовиробник зосередиться на випуску електрокарів. Про це General Motors повідомила на своїй офіційній сторінці в Twitter.

Як повідомляється у пресрелізі, новий логотип GM зображає візуальне уявлення технології акумуляторних батарей Ultium. Ініціали General Motors написані великими літерами блакитного кольору. Логотип зберіг квадратну форму, але відрізняється більшими закругленостями.

Відтепер у лого нижнє підкреслення змістилося під букву “m”, а порожній простір між ними символізує електричну виделку. Фон логотипу став повністю прозорим, шрифт блакитного кольору різних відтінків. Він символізує “безхмарне майбутнє з нульовими викидами забруднюючих речовин”. Одночасно концерн підготував редизайн офіційного сайту, його запуск відбувся сьогодні – 11 січня 2021 року.

Разом з оновленням логотипу GM запустила також рекламу Everybody In, яка підкреслює переваги технології Ultium та закликає усіх скоріше переходити на електрокари.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело benzinga.com