General Motors представила 363-сильний гібридний кросовер Chevrolet Equinox Plus

Chevrolet представила популярний середньорозмірний кросовер Equinox з гібридною силовою установкою, що підключається. До її складу увійшов 1,5-літровий турбомотор потужністю 173 к.с. та електромотор потужністю 190 к.с. У сумі виходить 363 к.с., але поки незрозуміло, чи точно ДВЗ буде підключатися до коліс і видавати при цьому всю свою потужність, або все ж таки гібрид буде послідовним, і тоді можна розраховувати лише на 190 к.с.

У плані зовнішнього вигляду Equinox не змінився. У Китаї запропонують дві версії, які умовно можна поділити на міську (RS) та позашляхову (Activ). Вони відрізняються лише оформленням решітки радіатора, кольором та кількістю незабарвленого пластику. У салоні — два 11-дюймові екрани.

Габарити Chevrolet Equinox Plus становлять 4653×1902×1667 мм, колісна база — 2730 мм. Виробником тягової батареї виступила Qinghai Fudi Battery, але ємність і, відповідно, запас ходу чистою електрикою поки невідомі. Усі подробиці про цю машину будуть розкриті під час пекінського автосалону, який стартує за місяць.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com