Гендиректор Volkswagen розкрив плани щодо цін на електричний GTI

Генеральний директор VW Group of America Пабло Ді Сі заявив під час прес-конференції у Берліні, що електричний GTI може сподобатися американським покупцям, якщо вона коштуватиме від 20 000 до 25 000 доларів.

Він сказав засобам масової інформації, що був би задоволений «ціною в 25 000 доларів», тому що вища ціна перетворила б його на «нижчий продукт». За даними Automotive News, керівник заявив, що хот-хетч вартістю 35 000 доларів зробить цю модель не надто привабливою.

VW представив електричний GTI з урахуванням ID. 2all, який дебютував як акумуляторна заміна Polo, а не Golf. Платформа VW MEB Entry лягла в основу обох концепт-карів, а повністю електричний Golf, який з’явиться у 2028 році, базуватиметься на платформі SSP.

Виробництво ID. 2all почнеться у 2025 році, а потім вийде на повну потужність у 2026 році. Однак Volkswagen не планує випускати електромобіль у його базовій формі, і Ді Сі визнав, що поки що немає планів щодо виведення GTI на американський ринок.

Наприкінці минулого року керівник відділу дизайну Volkswagen повідомив у Instagram, що електричний GTI з’явиться у 2026 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com